BIKES IN TOWN 2017

Bike. Art. Design. Live Music. Coffee.

Trend upravených motoriek, umenia, dizajnu a s tým spojený životný štýl to je Bikes in Town. Už tretí  rok je Bikes in Town výstava motoriek café racer, scrambler, tracker, classic a custom.
Nie je to však výstava, akú by ste čakali. Je to viac priestor pre stretnutie ľudí súčasnej doby. Krásne motorky, umelci, muzikanti, dizajnéri.


23.06. / Piatok / Stará tržnica / Bratislava  | 20.05 / Sobota / Impostor / Budapešť

Tretí ročník Bikes in Town sa bude konať v Bratislave a v Budapešti. V Bratislave v Starej tržnici tak znova budete vidieť jedinečnú výstavu krásnych motoriek štýlu cafe racers, classic, scrambler, tracker a custom. 

Znova sa bude súťažiť o najkrajšiu motorku výstavy, takže sa bude na čo pozerať. Bikes in Town nie je len výstava štýlových motoriek, ale aj priestor pre prezentáciu mladých dizajnérov, kreatívcov a výrobcov handmade značiek. Tento priestor tvoríme vďaka spolupráci s tými najlepšími ľuďmi zo združenia ČO - Čerstvé Ovocie, ktorí organizuju Urban Market. 

Ponúkneme vás dobrou kavou, na bare otočíme pár drinkov a do toho zahrá kapela Johny Cash revival. To ale nieje vôbec všetko, pretože aj tento rok si dáme spoločnú jazdu mestom. Trocha to vymakáme a pôjdem sa previesť mestom v noci!

Dobré veci sa majú spájat a my sme sa tento rok spojili s akciou Street Food Park, ktorá vam ponúkne chutné streefodove jedlá.

Vďaka našim priateľom z The Cafe Club Budapest, IRON and WIND a Impostor sa bude konať prvý ročník v centre mesta v krásnom priestore Impostor.

V sobotu 20. mája sa môžete tešiť na jedinečnú výstavu krásnych motriek štýlu cafe racers, classic, scrambler, tracker a custom. Bude sa súťažiť o najkrajšiu motorku výstavy, takže sa bude na čo pozerať. Bikes in Town nie je len výstava štýlových motoriek, ale aj priestor pre prezentáciu mladých dizajnérov, kreatívcov a výrobcov handmade značiek. Ponúkneme vás dobrou kavou, na bare otočíme pár drinkov a jedlo zabezpečí asian food truck BAOTIFUL, zahrá nám kapela a aj DJ. Nebude chýbať ani spoločná jazda Budapešťou.

 

backseda.jpg

BLOG / NEWS