Poď vystaviť svoju motorku

Máš motorku CAFÉ RACER, CUSTOM, CLASSIC, SCRAMBLER, TRACKER? Tak ju príď ukázať 20.05. do Budapešti a 23.06 do Bratislavy!

Ak sa chceš zúčastniť výstavy Bikes in Town, tak nám napíš na info@bikesintown.com, pripoj fotku motorky a my ti pošleme registračný formulár. 

Nemusíš byť žiadny profesionálny úpravca motoriek. Kritériom si ty, tvoja vášeň a tvoja garáž – je nám úplne jedno, či máš Simson, Babetu, Harley, Moto Guzzi, Ducati, BMW, Yamahu alebo starého peráka – SEM S NÍM!

-ENGLISH-

Do you have CAFÉ RACER, CUSTOM, CLASSIC, SCRAMBLER or TRACKER? Come to our shows 20.05. in Budapest or 23.06. to Bratislava and let the world see your beauty. 

If you want to enter the Bikes in Town competition, write us e-mail to info@bikesintown.com, attach photo of your bike and we will send you registration form. 

You do not have to be professional in bikes customizing. Only criteria are your passion, your garage and you. It doesn't matter if you have Simson, Babeta, Harley, Moto Guzzi, Ducati, BMW, Yamaha or old-school ride - let us see it!

 

DESIGN IN TOWN ako súčasť výstavy BIKES IN TOWN

Bikes in Town 2016 v spolupráci s Čerstvým Ovocím si pre vás pripravili jedinečnú dizajnérsku zónu, Design In Town. Vieme, že dobré veci sa majú spájať a práve toto netradičné spojenie vám prinesie svieži dizajn, módu a iné doplnky úzko späté s kultúrou motoriek a ich fanúšikov. Bikes in Town je aj Design in Town. Design in Town je špeciálna predajná výstava, kde nájdete produkty spojené s ľuďmi súčasnej doby, ktorí majú radi krásne motorky, rýchly životný štýl, upravené brady, drsné kérky a hlavne unikátny dizajn. Design in Town je sloboda a krása.

A preto hľadáme dizajnérov, návrharov, umlecov a všetkých tých, ktorí majú blízko k motorkám, mestu, rýchlej jazde a slobode. Hľadáme teba. Napíšte nám na market@cerstveovocie.sk a zapojte sa do inej dizajn zóny v rámci podujatia Bikes in Town 2016.

 


 

Príď vystaviť svoju motorku!

Máš upravenú motorku na CAFE RACER, CUSTOM, ODLSCHOOLOVÝ KLASIK, SCRAMBLER ALEBO TRACKER?

Tak ju príď ukázať 26.06.2016 do Starej Tržnice!

Napíš nám na info@bikesintown.com, pripoj fotografiu tvojej motorky so základnými údajmi a aj tvoja motorka sa môže stať súčasťou výstavy.

Ak máš vo svojom okolí kámoša, ktorý takú motorku vlastní, tak mu prosím daj o nás vedieť, budeme radi, keď nás bude čo najviac.

POZOR nemusíš byť žiadny profesionálny úpravca motoriek, aby tvoja motorka bola vystavená!

Kritériom si ty, tvoja vášeň a tvoja garáž –  je úplne jedno, či máš Simson, Babetu, Vespu, Harley, Moto Guzzi, Ducati, BMW, Yamahu alebo starého peráka –  SEM S NÍM!

 

Čo je projekt Bikes in Town

Na Slovensko prichádza trend upravených motoriek, umenia, dizajnu a s tým spojený životný štýl. Projekt Bikes in Town vytvára priestor pre stretnutie rôznych subkultúr súčasnej doby na jednom mieste. Príďte sa pozrieť 26.06.2016 do Starej Tržnice na spojenie, aké tu ešte nebolo. Príďte sa pozrieť na výstavu motoriek, ktoré vďaka ich vzhľadu možno považovať za umelecké diela.

Bikes in Town 2016

Druhé pokračovanie Bikes in Town sa uskuťoční 26.06.2016 v Starej tržnici.

Motorky Cafe Racer, Custom, Classics, Scrambler, alebo Tracker. Štýlovo upravené motorky, historické kúsky a špeciality upravené na mieru, ktoré na slovenských cestách tak často nevidíš si môžeš ozrieť 26.6.2016 v Starej tržnici.

Motorky, slovenski umelci, muzikanti, dizajnéri a slovenské značky na jednom mieste. K tomu dobrá káva a food truck. O výstave motoriek, umelcov, dizajnerov a o programe vás budeme priebežne informovať. Stačí sledovať náš web alebo Facebook

https://www.facebook.com/bikesintown/