BIKES IN TOWN 2015

Máme radi motorky, máme radi dizajn, nové veci a módu s tým spojenú. Hlavne sa radi vozíme na motorkách mestom. Väčšina z nás vychádza z prostredia skateboardnigu, snowboardingu a freestyle BMX. A tak nejak prirodzene má teraz každý z nás svoj café racer, tracker, scrambler, custom alebo classic.  

Minulý rok sme sa rozhodli prvýkrát zorganizovať výstavu takýchto motoriek a predstaviť ich inak ako na bežných moto výstavách. A tak 5.9.2015 prebehol prvý ročník akcie s názvom Bikes in Town. 

Stretli sme sa v nádhernom priestore Design Factory, ktorý svojou architektúrou a dizajnom perfektne ladil s našim konceptom. Predstavili sme viac ako 30 motoriek rôznych štýlov od café racer, tracker, scrambler, custom až po starú jawu 250! Bikes in Town ale nie je len výstava motoriek. Naší dobrí kamaráti Jana Yar a Kubo Krížo predstavili svoje fotografie, ktoré stvorili počas ich surfovania svetom a návštevníci si tak mohli pozrieť pekné zábery z rôznych kútov zemegule. Počas celého dňa hrali kapely Eleven Hill, skate-punk-surfová zostava The Lucifers a samozrejme Billy Barman,  ktorí odpálili svoj koncert ako poslední a postarali sa o vygradovanie výbornej nálady. O dobrú kávu sa postaral pán Králiček a všetkým dobre známy food truck Uličník zabezpečil skvelé food menu. Prekvapivo slušný záujem verejnosti, pohodová nálada a chuť sa venovať tejto téme nás nakopli, aby sme Bikes in Town zorganizovali aj v tomto roku. 

#bikesintown #usethecity #caferacer